Co je to skleněný pilník?

Nenahraditelný pomocník při úpravě Vašich nehtů.

Díky unikátní technologii, která mimo jiné zaručuje:

  • neomezenou životnost brusné plochy, je broušení nehtů jemné, šetrné a účinné. Oproti standardním kovovým či papírovým pilníkům, které se časem ztupí a nehty více ničí než ošetřují.
  • se nehty díky ošetřování skleněným pilníkem netřepí, nezatrhávají a jsou celkově hladší
  • Při dlouhodobém používání má skleněný pilník blahodárný vliv na zdraví Vašich nehtů.

Skleněné pilníky jsou rovněž:

  • zdravotně nezávadné (samozřejmostí jsou atesty),
  • ekologické (sklo je všeobecně považováno za snadno recyklovatelný materiál) a
  • absolutně hygienické (povrch není porézní, nedochází tudíž k absorpci vody a z ní vznikající množení bakterií či plísní).

Pilníky, vějířPo použití stačí opláchnout pod tekoucí vodou a Váš pilník na nehty je opět jako nový.

Další nespornou výhodou skleněných pilníků je možnost použití nejenom na přírodní, ale i umělé nehty. Při úpravě umělých nehtů stačí pouze pilník častěji namáčet ve vodě.

A co naši čtyřnozí mazlíčci? I pro jejich drápky je skleněný pilník vhodný. Je konec s nebezpečným zaštípáváním kleštičkami a možností poranění.

Skleněný pilník jako nevšední a užitečný dárek

Řešíte problém, co drobného, hezkého, užitečného a přitom cenově dostupného koupit jako dárek pro svoje blízké? Je tu přece skleněný pilník.

Prodejny s dárkovými předměty a suvenýry, lékárny, kosmetická a wellness centra, parfumerie, salony krásy, hotely a mnoho jiných – těm všem je určen skleněný pilník jako vhodné rozšíření sortimentu.

Díky své cenové dostupnosti je možno skleněný pilník použít firmami i jako dárek, resp. poděkování za nákup či využití služeb.

Skleněné pilníky jako originální reklamní předměty

Už Vás omrzely plastové propisky nebo klíčenky s logem? Vyzkoušejte skleněný pilník. Ten určitě Váš klient hned tak nezahodí. Praktický reklamní předmět, v ceně tak oblíbené propisky, se kterým máte zaručeno, že Vaše logo bude mít každý téměř denně na očích.

Granet design s.r.o., tel.: +420 606 406 206
Menšíkova 583, 190 15 Praha 9
e-mail: granetdesign(zavináč)email(tečka)cz

GranetDesign.cz homepage

Katalog pilníků

2010, tvorba webu esluzby.net